Budowa tarasów i balkonów – tarasy drewniane, z drewna egzotycznego, kompozytowe

Budujemy tarasy ogrodowe na gruncie oraz tarasy na wylewce betonowej lub balkonie. Wykonujemy tarasy drewniane z drewna egzotycznego i rodzimego oraz tarasy kompozytowe, z wysokiej jakości deski kompozytowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie tarasów, a szczególną uwagę zwracamy na prawidłową izolację i uszczelnianie tarasów oraz balkonów tak aby nasi Klienci mogli cieszyć się długoletnim i bezproblemowym użytkowaniem. Niewiele jest firm, które potrafią zrobić to naprawdę dobrze.
Do budowy tarasów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Deski tarasowe, deski kompozytowe, drewno na legary, systemy montażowe, wkręty, kołki i inne materiały do budowy tarasów muszą spełniać nasze wymogi jakościowe.

Zapraszamy – tarasy przydomowe i ogrodowe. Budujemy tarasy przy domu, tarasy na gruncie i na balkonie. Profesjonalna budowa tarasów i fachowy montaż poparte wieloletnim doświadczeniem sprawiają że wykonane przez nas tarasy cieszą się uznaniem wśród naszych Klientów i przyczyniają się do pozyskiwania klientów z polecenia.